MS: O konečné nominaci je rozhodnuto, kapitánem bude Vanke
Na posledním soustředění české reprezentace uzavřel kouč Gulda nominaci na nadcházející světový šampionát. Čest českého nohejbalu bude hájit sedm statečných.
Na posledním soustředění české reprezentace uzavřel kouč Gulda nominaci na nadcházející světový šampionát. Čest českého nohejbalu bude hájit sedm statečných.
V úterý 25. října proběhla v Brně tisková konference k blížícímu se Mistrovství světa v nohejbalu. V rámci briefingu byly rozlosovány kvalifikační a základní skupiny šampionátu a trenér národního týmu Petr Gulda zveřejnil složení užšího reprezentačního kádru České republiky.
SUPER FINÁLE – takové bylo letošní Superfinále! Divácký rekord, dechberoucí výměny, nádherný nohejbal, boj a drama až do konce.
POZOR!! Dochází ke změnám časů zahájení obou superfinálových utkání!
Odehráno je utkání o bronz i první utkání barážové série.
V mužském Superfinále se sice tentokrát modřičtí zástupci o nejcennější kov rvát nebudou, bez zlatých medailí však na jihu Moravy ani letos nezůstanou.
Jediné utkání rozhodne o držitelích titulů mistra nohejbalové Extraligy mužů a 1. ligy žen. Není žádné příště, není možnost opravy! Jeden den, jedno místo, dva vítězové!
Tak to je bomba! Když v roce 2002 poprvé Modřice pronikly do finále play-off nejvyšší mužské soutěže, kdo by čekal, že tento kousek patnáckrát v řadě zopakují! Leč stalo se. A ani letos to nevypadalo, že se něco bude měnit. Jenže nikdy neříkej nikdy a na další mistrovský ligový titul si Jihomoravané musí minimálně rok počkat.
Logo je jedním ze základních kamenů prezentace každé firmy či organizace. To si plně uvědomuje i Český nohejbalový svaz, který nyní přichází s návrhem na revitalizaci stávajícího loga, jež by měla umožnit jeho širší použití a kvalitnější prezentaci ČNS.
Extraligové finále bez Modřic? To by asi byl pořádný šok pro všechny experty a zřejmě nejen pro ně. Play-off je ale nová soutěž!